Резервно ноже за метални цевки 35мм - Baucentar
Резервно ноже за метални цевки 35мм

Резервно ноже за метални цевки 35мм

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д056 Категории

Резервно ноже за секач за метални цевки со шифра 34Д038. Дијаметарот на ножето е 35мм. Наменето е за сечење на метални цевки. Овозможува сечење на метални цевки без да се деформираат цевките. Ножето за сечење се користи како резервен дел за секачот за метални цевки.

Бренд

Topex