Резервно ноже за пластични цевки 16мм 6пар. - Baucentar
Резервно ноже за пластични цевки 16мм 6пар.

Резервно ноже за пластични цевки 16мм 6пар.

320 ден

Има на залиха

320 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д054 Категории

Резервно ноже за секач за пластични цевки. Диајметарот на ножето е 16мм а дебелината е 4.45мм. Наменето е за сечење на цевки изработени од поливинил хлорид, полипропилен или од полиетилен. Овозможува сечење на пластични цевки без да се деформираат цевките. Ножето за сечење се користи како резервен дел за секачот за пластични цевки. Во пакувањето има вкупно 6 парчиња.

Бренд

Topex