Одрезник 25х9мм М3 ДИН 223 - Baucentar
Одрезник 25х9мм М3 ДИН 223

Одрезник 25х9мм М3 ДИН 223

80 ден

Има на залиха

80 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А303 Категории

Одрезник наменет за сечење на надворешен навој со големина М3. Изработен е од висококвалитетен тунгстен челик. Сообразноста со стандардот ДИН 233 гарантира квалитетна изработка на навојот. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex