Одрезници и Нарезници М3-М12 Сет 20 пар. - Baucentar
Одрезници и Нарезници М3-М12 Сет 20 пар.

Одрезници и Нарезници М3-М12 Сет 20 пар.

1430 ден

Има на залиха

1430 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А425 Категории

Сет кој се состои од одрезници и нарезници. Спакувани се во практична и лесна пластична Изработени се од висококвалитетен челик. Сообразноста со стандардите ДИН 233 и ДИН 352  гарантира квалитетна изработка на навојот. Сетот се состои од 20 парчиња со кои се покриени следниве димензии: M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1, M7x1, M8x1.25, M9x1.25, M10x1.5, M12x1.75.

Бренд

Topex