Дрвен Молив Двобоен 176мм - Baucentar
Дрвен Молив Двобоен 176мм

Дрвен Молив Двобоен 176мм

21 ден

Има на залиха

21 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дрвен Двобоен молив наменет за столарски работи. Обоен е во црвена и темно сина боја. Вкупната должина на моливот е 176мм.

Бренд

Topex