Микро Плинска Лемилица 1300℃ 28мл со полнење - Baucentar
Микро Плинска Лемилица 1300℃ 28мл со полнење

Микро Плинска Лемилица 1300℃ 28мл со полнење

650 ден

Има на залиха

650 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 44Е106 Категории

Микроплинска лемилица со пиезо палење и температура на горење до 1300℃. Има прекинувач за заклучување и може да се подесува на интензитот на пламенот на горење. Резервоарот може да собере 28 мл гас, може да се полни повеќе пати. Телото на бренерот е изработено од цврста алуминиумска легура со што се обезбедува трајно и безбедно користење. Лемилицата има ергономски дизајн со кој се олеснува користењето на лемилицата.

Бренд

Topex