Лист за пила-бичкија 730мм за сурово дрво - Baucentar
Лист за пила-бичкија 730мм за сурово дрво

Лист за пила-бичкија 730мм за сурово дрво

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А917 Категории

Лист за рачна пила наменета за сечење на сурово дрво. Должината на листот е 730мм. Спакувано е во картонско пакување.

Бренд

Topex