Лист за пила-бичкија 530мм за суво дрво - Baucentar
Лист за пила-бичкија 530мм за суво дрво

Лист за пила-бичкија 530мм за суво дрво

75 ден

Има на залиха

75 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А925 Категории

Лист за рачна пила наменета за сечење на суво дрво. Должината на листот е 530мм. Спакувано е во картонско пакување.

Бренд

Topex