Лист За Бонсек двостран 300х25мм за дрво и метал - Baucentar
Лист За Бонсек двостран 300х25мм за дрво и метал

Лист За Бонсек двостран 300х25мм за дрво и метал

10 ден

Има на залиха

10 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Лист за бонсек двостран, со должина од 300мм и ширина 25мм. Едната страна е со запци за сечење дрво а другата за метал. Може да се користат комбинирано. Изработен е од висококвалитетен челик со зајакнати запци.

Бренд

Topex