Либела Водна Аголна со подесување - Baucentar
Либела Водна Аголна со подесување

Либела Водна Аголна со подесување

195 ден

Има на залиха

195 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 29Ц897 Категории

Либела водна аголна за нивелирање со 3 вијали и 4 магнети. Наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната работна должина на либелата е 209мм. Изработена е од висококвалитетна пластика. Има 3 вијали кои може да се користат за мерење хоризонтални и вертикални површини, како и површини под агол. Либелата може да се подесува за мерење на разни агли во рангот од 15 од 180°.

Бренд

Topex