Крвчиња за дистанцирање плочки 3.0мм 150пар. - Baucentar
Крвчиња за дистанцирање плочки 3.0мм 150пар.

Крвчиња за дистанцирање плочки 3.0мм 150пар.

30 ден

Има на залиха

30 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Крвчиња за дистанцирање плочки на меѓусебно растојание од 3.0мм. Наменети се за керамичарски работи. Изработени се од квалитетна пластика. Во пакувањето има 150 пар. Спакувани се во најлонско пакување.

Бренд

Topex