Крвчиња за дистанцирање плочки 2.0мм 100пар. - Baucentar
Крвчиња за дистанцирање плочки 2.0мм 100пар.

Крвчиња за дистанцирање плочки 2.0мм 100пар.

49 ден

Има на залиха

49 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Крвчиња за дистанцирање плочки на меѓусебно растојание од 2.0мм. Наменети се за керамичарски работи. Изработени се од квалитетна пластика. Во пакувањето има 100 пар. Спакувани се во најлонско пакување.

Бренд

Topex