Конец Ѕидарски 30м - Baucentar
Конец Ѕидарски 30м

Конец Ѕидарски 30м

140 ден

Има на залиха

140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ѕидарски конец во куќиште со брзо извлекување. Наменет е за ѕидарски и гипс-картонски работи, за обележување на прави и долги линии на ѕидови, подови и слично. Вкупната должина на конецот е 30м. Куќиштето е изработено од висококвалитетна пластика. Системот за брзо извлекување и повторно намотување на конецот значчително го олеснува користењето на оваа алатка.

Бренд

Topex