Клуч Крцкалка 250мм 1/2” - Baucentar
Клуч Крцкалка 250мм 1/2”

Клуч Крцкалка 250мм 1/2”

395 ден

Има на залиха

395 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Kлуч крцкалка со работна должина на клучот од 250мм. Клучот има прифат од 1/2”. Изработен е од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има механизам со 24 запци и опција за избирање на насоката на вртење. Има ергономски дизајнирана рачка обложена со нелизгачки материјал за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex