Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 1/2" - Baucentar
Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 1/2″

Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 1/2″

565 ден

Има на залиха

565 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 37Д313 Категории

Вкрстен клуч со четири краја наменет за насадни клучеви со големина од 17, 19 и 22мм. Рачката на клучот е долга 340мм. Четвртиот крај на клучот има профил со прифат од 1/2″. Изработен е од висококвалитетен челик за ваков вид на алатки.

Бренд

Topex