Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 13/16" - Baucentar
Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 13/16″

Клуч Насаден Вкрстен 17/19/22мм х 13/16″

460 ден

Има на залиха

460 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 37Д310 Категории

Вкрстен клуч со четири краја наменет за насадни клучеви со големина од 17, 19 и 22мм. Рачката на клучот е долга 350мм. Четвртиот крај на клучот има профил со прифат од 13/16″. Изработен е од висококвалитетен челик за ваков вид на алатки.

Бренд

Topex