Клуч за филтри за масло ф100х150мм - Baucentar
Клуч за филтри за масло ф100х150мм

Клуч за филтри за масло ф100х150мм

360 ден

Нема на залиха

Шифра: 37Д204 Категории

Клучот за филтри за масло со ланец. Дизајниран е за одвртување на филтри за масло во возила со максимален дијаметар на филтерот од 110мм. Ланецот е со должина од 150мм. Згодна пластична рачка за удобно и безбедно работење.

Бренд

Topex