Клешти За Сечење Плочки 200мм - Baucentar
Клешти За Сечење Плочки 200мм

Клешти За Сечење Плочки 200мм

250 ден

Има на залиха

250 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 16Б440 Категории

Клешти наменети за сечење на плочки. Вкупната должина на клештите е 200мм. Специјално дизајнирани за сечење на керамички плочки. Рачките се прекриени со материјал од ПВЦ, со што се спречува лизгање на клештите при работа и се постигнува поголема удобност при работа.

Бренд

Topex