Клешти За Сечење Клинци 160мм - Baucentar
Клешти За Сечење Клинци 160мм

Клешти За Сечење Клинци 160мм

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д543 Категории

Клешти за сечење клинци со вкупна должина од 160мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбездува ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex