Клешти За Сечење Арматура 200мм - Baucentar
Клешти За Сечење Арматура 200мм

Клешти За Сечење Арматура 200мм

355 ден

Има на залиха

355 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д531 Категории

Клешти за сечење арматура со вкупна должина од 200мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетнa челична легура со што се обезбездува ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex