Клешти За Сечење Арматура 180мм - Baucentar
Клешти За Сечење Арматура 180мм

Клешти За Сечење Арматура 180мм

310 ден

Нема на залиха

Шифра: 32Д530 Категории

Клешти за сечење арматура со вкупна должина од 180мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетнa челична легура со што се обезбездува ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex