Клешти За Конектори За Телефон 185мм 6P, 8P - Baucentar
Клешти За Конектори За Телефон 185мм 6P, 8P

Клешти За Конектори За Телефон 185мм 6P, 8P

710 ден

Има на залиха

710 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д408 Категории

Клешти за прицврстување конектори за телефонски терминали. Вкупната должина на клештите е 185мм. Има две вградени глави за конектирање со два типа на конектори 6P и 8P. Сечивата на клештите се изработени од челична легура со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex