Клешти За Конектори За Телефон 185мм 4P, 6P, 8P - Baucentar
Клешти За Конектори За Телефон 185мм 4P, 6P, 8P

Клешти За Конектори За Телефон 185мм 4P, 6P, 8P

520 ден

Има на залиха

520 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д409 Категории

Клешти за прицврстување конектори за телефонски терминали. Вкупната должина на клештите е 185мм. Има три вградени глави за конектирање со три типа на конектори 4P, 6P и 8P. Сечивата на клештите се изработени од челична легура со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex