Клешти за вадење завртки од гипс-картон 4-6мм - Baucentar
Клешти за вадење завртки од гипс-картон 4-6мм

Клешти за вадење завртки од гипс-картон 4-6мм

520 ден

Има на залиха

520 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 43Е790 Категории

Клешти наменети за вадење на завртки од панели изработени од гипс-картон. Може да се користат за вадење завртки со дијаметар од 4 до 6мм. Металниот дел е изработен од зајакната челична легура. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани и обложени со пластичен материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex