Камен За Точење Коса К180 230мм - Baucentar
Камен За Точење Коса К180 230мм

Камен За Точење Коса К180 230мм

62 ден

Нема на залиха

Шифра: 17Б818 Категории

Камен за точење коса со грубост од точење од К180. Вкупната должина на каменот е 230мм. Ширината или работниот дел од каменот е 35мм, а дебелината му е 13мм. Дизајниран е за острење на сечива за коса и други ножеви, како и за израмнување на груби површини.

Бренд

Topex