Елмаз 140мм - Baucentar
Елмаз 140мм

Елмаз 140мм

150 ден

Нема на залиха

Шифра: 14А710 Категории

Елмаз наменет за сечење на стакло со должина од 140мм. Во пакувањето следуваат и 6 резервни ножиња за сечење за подолготрајно користење на алатката. Друга предност на оваа алатка се запците наглавата на алатката кои се многу корисни при сечење на стаклото. Има дрвена рачка која одлично лежи на дланката при сечење.

Бренд

Topex