Држач За Нарезник 195мм - Baucentar
Држач За Нарезник 195мм

Држач За Нарезник 195мм

210 ден

Има на залиха

210 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А410 Категории

Држач за нарезник наменет за прицврстување на чешмата кога треба да и се нареже внатрешен навој. Изработен е од висококвалитетен челик за алати. Цврстото фиксирање на чешмата овозможува лесно завршување на работата. Може да се користи за големини од М3 до М12. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex