Држач за насадни клучеви Т 1/2” 250мм - Baucentar
Држач за насадни клучеви Т 1/2” 250мм

Држач за насадни клучеви Т 1/2” 250мм

380 ден

Има на залиха

380 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д552 Категории

Држач за насадни клучеви во облик на буквата Т со лизгач и завртка за затегање. Клучот има прифат од 1/2” а работната должина изнесува 250мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex