Држач за насадни клучеви 1/2” 250мм - Baucentar
Држач за насадни клучеви 1/2” 250мм

Држач за насадни клучеви 1/2” 250мм

470 ден

Има на залиха

470 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д557 Категории

Држач за насадни клучеви со прав облик. Клучот има прифат од 1/2” а работната должина изнесува 250мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот. Рачката на држачот е ситно изрезбана за да се спречи лизгањето при работа.

Бренд

Topex