Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 250мм - Baucentar
Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 250мм

Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 250мм

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д554 Категории

Продолжеток за држач за насадни клучеви. Клучот има прифат од 1/2” а работната должина изнесува 250мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex