Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 125мм - Baucentar
Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 125мм

Продолжеток за насадни клучеви 1/2” 125мм

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д553 Категории

Продолжеток за држач за насадни клучеви. Клучот има прифат од 1/2” а работната должина изнесува 125мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex