Држач За Одрезник 210мм Со Завртки - Baucentar
Држач За Одрезник 210мм Со Завртки

Држач За Одрезник 210мм Со Завртки

215 ден

Има на залиха

215 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А420 Категории

Држач за одрезник наменет за прицврстување на чешмата кога треба да и се нареже внатрешен навој. Изработен е од висококвалитетен челик за алати. Цврстото фиксирање на чешмата овозможува лесно завршување на работата. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex