Двоен Држач За Стакло 118мм до 80 кг - Baucentar
Двоен Држач За Стакло 118мм до 80 кг

Двоен Држач За Стакло 118мм до 80 кг

605 ден

Има на залиха

605 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А780 Категории

Држач за стакло двоен наменет за транспорт и монтирање на плочи од стакло, метал или пластика. Држачот има дијаметар на гумената подлога од 118мм. Може да се користи за кревање на товар со маса до 80 кг. Телото на држачот е изработено од квалитетна пластика. Подножјето е изработено од гума овозможува лесно и практично вакумирање на површината.

Бренд

Topex