Држач За Стакло 116мм до 40 кг - Baucentar
Држач За Стакло 116мм до 40 кг

Држач За Стакло 116мм до 40 кг

145 ден

Има на залиха

145 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за стакло наменет за транспорт и монтирање на плочи од стакло, метал или пластика. Држачот има дијаметар од 116мм. Може да се користи за кревање на товар со маса до 40 кг. Телото на држачот е изработено од квалитетна пластика. Подножјето е изработено од гума овозможува лесно и практично вакумирање на површината.

Бренд

Topex