Сет Длета За Дрво 6, 12, 18, 24мм 4пар. - Baucentar
Сет Длета За Дрво 6, 12, 18, 24мм 4пар.

Сет Длета За Дрво 6, 12, 18, 24мм 4пар.

695 ден

Има на залиха

695 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 09А310 Категории

Сет длета за дрво изработени од висококвалитетен челик. Наменети се за обликување дрвени површини. Во сетот има вкупно 4 турпии, сите се со различна ширина од 6, 12, 18 и од 24мм. Рачките се ергономски обликувани за подобро да лежат во дланката на раката. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex