Висок Ѕидарски 275гр. - Baucentar
Висок Ѕидарски 275гр.

Висок Ѕидарски 275гр.

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ѕидарски висок изработен од олово. Наменет е за ѕидарски работи, за проверка и коригирање на вертикални површини. Вкупната маса на високот е 275 грама.

Бренд

Topex