Винкла Алумиумска 300х175мм - Baucentar
Винкла Алумиумска 300х175мм

Винкла Алумиумска 300х175мм

295 ден

Има на залиха

295 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 30Ц363 Категории

Винкла алуминиумска, наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната работна должина на винклата е 300мм а висината е 175мм. Изработена е од висококвалитетна алуминиумска легура со што се гарантира долготрајно користење.

Бренд

Topex