Либела 150см со 2 вијали - Baucentar
Либела 150см со 2 вијали

Либела 150см со 2 вијали

530 ден

Има на залиха

530 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 29Ц506 Категории

Либела за нивелирање со 2 вијали. Наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната должина на либелата е 150см. Изработена е од висококвалитетна алуминиумска легура. Може да се користи со точност на мерење до 1мм/м. Има 2 вијали кои може да се користат за мерење хоризонтални и вертикални површини. Вкупната ширина на либелата е 19мм а висината е 49мм.

Бренд

Topex