Либела 100см со 2 вијали - Baucentar
Либела 100см со 2 вијали

Либела 100см со 2 вијали

375 ден

Има на залиха

375 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 29Ц504 Категории

Либела за нивелирање со 2 вијали. Наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната должина на либелата е 100см. Изработена е од висококвалитетна алуминиумска легура. Може да се користи со точност на мерење до 1мм/м. Има 2 вијали кои може да се користат за мерење хоризонтални и вертикални површини. Вкупната ширина на либелата е 19мм а висината е 49мм.

Бренд

Topex