Боја за ѕидарски конец 115гр. црвен - Baucentar
Боја за ѕидарски конец 115гр. црвен

Боја за ѕидарски конец 115гр. црвен

68 ден

Има на залиха

68 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја за конец, наменета за обележување и маркирање со ѕидарски конец.  Наменет е за ѕидарски и гипс-картонски работи. Спакувано во пластично шишенце. Едно шишенце содржи 115 грама боја во црвена боја.

Бренд

Topex