Пластичен Држач За Бонсек лист 325/300мм - Baucentar
Пластичен Држач За Бонсек лист 325/300мм

Пластичен Држач За Бонсек лист 325/300мм

175 ден

Има на залиха

175 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А214 Категории

Држач за бонсек изработен од квалитетна пластика. Ергономски дизајниран така да одлично лежи на раката при држење и сечење. Должината му е 325 мм. Наменет е за листови за бонсек со должина од 300мм. Друга голема предност е делот за обработка на цевки сместена во рачката.

Бренд

Topex