Пила За Бонсек Со Пластичен Рам 430/300мм - Baucentar
Пила За Бонсек Со Пластичен Рам 430/300мм

Пила За Бонсек Со Пластичен Рам 430/300мм

160 ден

Има на залиха

160 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А230 Категории

Пила за бонсек со рамка изработена од пластика со лист за сечење. Ергономски дизајниран за практично сечење. Вкупната должина на бонсекот е 430 мм. Наменет е за листови за бонсек до должина од 300мм. Бонсек листот може да се постави во две различни позиции за сечење.

Бренд

Topex