Агломерка За Сечење Летви 327х125х78мм - Baucentar
Агломерка За Сечење Летви 327х125х78мм

Агломерка За Сечење Летви 327х125х78мм

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А846 Категории

Агломерка кутија наменета за рачно сечење летви. Со помош на оваа агломерка може да се сечат летви под агли од 22.5°, 45° и од 90°. Вкупната должина на кутијата е 327мм, ширината е 120мм а висината е 75мм. Изработена е од висококвалитетна пластика.

Бренд

Topex