Агломерка За Сечење Летви 233х53х56мм - Baucentar
Агломерка За Сечење Летви 233х53х56мм

Агломерка За Сечење Летви 233х53х56мм

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А842 Категории

Агломерка кутија наменета за рачно сечење летви. Со помош на оваа агломерка може да се сечат летви под агли од 22.5°, 45° и од 90°. Вкупната должина на кутијата е 233мм, ширината е 53мм а висината е 56мм. Изработена е од висококвалитетна пластика.

Бренд

Topex