Агломерка За Сечење Летви 212х42х44мм - Baucentar
Агломерка За Сечење Летви 212х42х44мм

Агломерка За Сечење Летви 212х42х44мм

115 ден

Има на залиха

115 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А840 Категории

Агломерка кутија наменета за рачно сечење летви. Со помош на оваа агломерка може да се сечат летви под агли од 22.5°, 45° и од 90°. Вкупната должина на кутијата е 212мм, ширината е 42мм а висината е 44мм. Изработена е од висококвалитетна пластика.

Бренд

Topex