Спојка за славина за црево со пречник 19мм - Baucentar
Спојка за славина за црево со пречник 19мм

Спојка за славина за црево со пречник 19мм

79 ден

Има на залиха

Држач на место

79 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спојка за славина за црево за наводнување со димензија од 19 мм (3/4″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.
Слика – 268143-300

Бренд

Rehau