Спојка за врска со црево со пречник 19мм - Baucentar
Спојка за врска со црево со пречник 19мм

Спојка за врска со црево со пречник 19мм

129 ден

Има на залиха

129 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спојка за врска со црево за наводнување со димензија од 19 мм (3/4″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau