Спојка за врска со црево со пречник 13мм - Baucentar
Спојка за врска со црево со пречник 13мм

Спојка за врска со црево со пречник 13мм

89 ден

Има на залиха

89 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спојка за врска со црево за наводнување со димензија од 13 мм (1/2″). Може да се користи и за црева со пречник од 15 мм (5/8″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau