Сет Ударни Нас.Клучеви 1/2 17-21мм 3пар. - Baucentar
Сет Ударни Нас.Клучеви 1/2 17-21мм 3пар.

Сет Ударни Нас.Клучеви 1/2 17-21мм 3пар.

1890 ден

Има на залиха

1890 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

3-делен комплет за изведба на дозни

Содржина на комплетот

Држач од 1/2 инч, ширина на рамниот дел 17 mm
Држач од 1/2 инч, ширина на рамниот дел 19 mm
Држач од 1/2 инч, ширина на рамниот дел 21 mm

Бренд

Bosch