Сет од спојки за црево со пречник од 19мм (3/4") - Baucentar
Сет од спојки за црево со пречник од 19мм (3/4″)

Сет од спојки за црево со пречник од 19мм (3/4″)

349 ден

Има на залиха

349 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Во сетот е вклучена спојка за чешма (T 26.5 мм (3/4″)) со редуцир за T 21 мм (1/2″), брза спојка за црево, затворач за црево и млазница за прскање. Сите делови лесно може да се поврат со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau